AdaProjeAdaProje
Hakkımızda

Projelerimizi hayalleriniz ve fikirlerinizle inşa ediyoruz.

ADA PROJE inşaat sektöründe yaşam alanları üretmek ve modern yapılar tasarlamak amacı ile 2009 tarihinde kurulmuştur. Kuruluş amacı doğrultusunda faaliyetlerde bulunan ve yatırımlar yapan ADA PROJE hedeflerine hızlı ve emin adımlar ile ilerlemektedir.

Önceliğimiz

İnsan için yapı, yapı için insan

Kısa, orta ve uzun vadeli planlamalarında, belirlemiş olduğu hedefler arasında en önemlisi olan yaşanabilir alanlar “insan için yapı, yapı için insan” sloganı ile gerek ihtiyaçları gerek koşulları, stratejileri doğrultusunda analiz eden ADA PROJE, hızlı büyümekte ve güçlenmektedir.

Hayal Gücü

İç Dizayn

Mimarlarımız sadece tasarımı seven yaratıcı insanlar değiller, aynı zamanda kültür ve inançların iç mimarideki etkisinin de farkındalar.

01
Planlama & Geliştirme

Planlama

Kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak kişisel zevk ve beğeniler, ihtiyaçlar, doğrultusunda uygulanacak stil ve tarza göre düzenliyoruz.

02
En İyi Çözümler

Proje Yönetimi

Estetik, güvenlik ve donanımı göz ardı etmeyen örnek projelerimizi inceleyebilir, tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

03
Bakış Açımız

Alternatif Stratejiler

Büyümenin kontrollü, güçlenmenin de pozitif olması için proje detaylarından malzeme seçimine, personel eğitiminden ekip oluşturmaya kadar en küçük ayrıntıyı bile detaylandıran ve alternatif stratejiler üreten ADA PROJE, başarı basamaklarını tırmanmaktadır. İnşaat sektöründe gizli kahramanlardan biri olan ADA PROJE, değer katmak ve ekonomiye can vermek maksadı ile üretmeye devam edeceği şüphesizdir…