AdaProjeAdaProje
Daima Yanınızdayız

Hizmetlerimiz

ADA PROJE, gücü ve dinamik ekibi ile birlikte, projelerinizde vazgeçilmek çözüm ortağınız olmak amacındadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, detaylı araştırmalar ve planlamalar yapılarak, oluşturulan fizibilite raporları doğrultusunda, uygulanabilir ve kabul edilebilir hizmetler sunan ADA PROJE daima farklılık ve maksimum fayda sağlamak amacındadır. Kentsel dönüşümden mimari projelere, restorasyondan endüstriyel yapılara kadar her projenizde doğru karar ve doğru hizmet için ADA PROJE...

Hizmetlerimiz

Kentsel Dönüşüm

Eski binalarda yapılan inceleme ve analizlerde de alınan beton numunelerinin ise düşük seviyelerinde olduğu belirlenmiş ve bu seviyenin günümüz şartlarında üretilen beton kalitelerinden çok alt seviyede olduğu görülmektedir.

Devamı
Hizmetlerimiz

Taahhüt Hizmetleri

Geniş bir yelpazesi bulunan inşaat sektöründe faaliyet veren firmamız kaliteli malzeme ve deneyimli ekip ile modern dünyanın geleceğine katkı sağlamaktadır.

Devamı
Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmeti

Her türlü yapı projelerinin, tasarımından belediye onaylarına, statik, mimari, mekanik, elektrik, 3d modelleme ve tüm altyapı uygulamalarından inşaatın teslimine kadar geçen tüm süreç raporlar halinde yetkililere sunulmaktadır.

Devamı
Hizmetlerimiz

Ar-Ge

Stratejik Ar-Ge yapılanmasında Etkin Proje yanınızda! Yenilikçilik ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için vazgeçilmez iki unsur haline gelmiştir.

Devamı